تبلیغات تخصصی

ویژه نامزدهای انتخاباتی

ویژه نامزدهای انتخابی

در دنیای رقابتی آنلاین امروز، نامزدهای انتخاباتی می‌توانند با استفاده از فن‌آوری‌های اطلاعاتی مدرن، اینترنت و سایر رسانه‌های جمعی از ارتباطی مستقیم با رأی‌دهندگان برخوردار شوند.در تبلیغات و بازاریابی تخصصی نامزد های انتخاباتی ، نامزدهای انتخاباتی با داشتن وب سایت شخصی، مرجع و پایگاه رسمی خود را به صورت شفاف در اختیار مردم قرار می‌دهند، پیام‌ها و اطلاعات مهم را با طرف‌داران و حامیان در میان می‌گذارند و ابزارهای دیگر دیجیتال مارکتینگ به شیوه‌ای حرفه‌ای در طول مسیر ایشان را پشتیبانی می‌کنند. یکی از مهم‌ترین اقدامات در این حوزه برندینگ شخصی است که سبب معرفی و مشهورشدن در زمینه‌ی دلخواه می‌شود و موجبات متمایزشدن آن نامزد را در ذهن مخاطبان از نامزدهای دیگر فراهم می‌آورد. کارشناسان برندینگ شخصی بر اساس شخصیت و جایگاه فرد (فرهنگی، هنری، علمی، سیاسی، ورزشی و…) به شخصیت‌پردازی و تولید محتوا می‌پردازند.

ویژه ستادهای انتخاباتی

فعالیت ستادهای انتخاباتی از آن دسته اقدامات حساس و نفس‌گیری است که با حضور یک‌سری استراتژیست سیاسی و مدیران بخش امور دیجیتال مارکتینگ و شبکه‌های اجتماعی می‌تواند جریان‌های خاصی را ایجاد کند و موفقیت‌های بزرگی را به همراه داشته باشد. انتصاب یک متخصص دنیای دیجیتال و شبکه‌های اجتماعی به عنوان رئیس ستاد انتخابات یا مشاور امور انتخاباتی، به روشنی گویای این امر است که همگان به این مهم اذعان دارند که باید به سمت حوزه‌ی دیجیتال قدم برداشت و بی‌شک اطمینان داشت که می‌توان به نتایج قابل پیش‌بینی رسید. ستادهایی که از روش‌های متنوع و گوناگون دیجیتال مارکتینگ بهره می‌برند، شانه به شانه‌ی پیروزی قدم برمی‌دارند.

ویژه کمپین های انتخاباتی

عناصر کارزار انتخاباتی را می‌‏توان به چهار بخش: روابط عمومی‏، نظرسنجی‏، تبلیغات‏ و مکاتبه تقسیم کرد‏. ‏این عناصر ممکن است زیر نظر یک مشاور یا تیم مشاوران متخصص طراحی و هماهنگ‏‌سازی شوند. تبلیغات و بازاریابی تخصصی نامزد های انتخاباتی ، تدوین استراتژی و اهداف کمپین، شناخت مخاطبین هدف، بررسی وضعیت رقبا، انتخاب پیام‌های مناسب و رسانه های متناسب، برنامه زمان‌بندی مشخص، همه و همه اموری هستند که با نظارت مشاوران و اتاق فکر کمپین، اجرایی می‌گردد. تمام این اقدامات مهم فکری و عملی نیازمند حضور عامل مهمی با عنوان دیجیتال مارکتینگ هستند، همان شاه‌کلیدی که دقیقا می‌داند یک کمپین چطور باید برگزار شود تا به موفقیت حتمی و نهایی برسد!

بازاریابی، برندینگ و تبلیغات کاندیدای انتخاباتی

در دنیای واقعی و دیجیتال حضور داشته باشید و در رسانۀ مورد علاقۀ وفادارانتان با آنها ارتباط برقرار کنید!

یکی از مهمترین دغدغه های کاندیداهای انتخاباتی، اطلاع رسانی گسترده جهت آگاهی مردم، اعضا و… می‌باشد. شرکت کانون تبلیغات تخصصی رایا با سال ها تجربه در زمینه بازاریابی، برندینگ و استراتژی تبلیغات، این دغدغه ها را شناسایی کرده و راهکاری مناسب برای شما ارائه می کند. فراموش نکنید در دنیای پرشتاب امروز، برای سبقت از رقیبان فرصت زیادی نیست.

وجهۀ اجتماعی کاندیدا (برندینگ)

برندینگ تصویری و شعاری نامزد انتخاباتی خط مقدم شماست تا اولین برداشت از کاندیدا عالی و قابل اعتماد باشد. برندینگ فردی به کاندیدا کمک میکند تا به رای دهندگان پرمشغله که فقط دو دقیقه وقت بررسی دارند یک پیام تبلیغاتی مناسب ارائه دهد.

ایجاد روابط پایدار

شبکه های اجتماعی فرصتی هستند تا در دسترس مخاطب باشید، با رای دهندگان رابطه صمیمی برقرار کنید، تعامل دوطرفه مداوم داشته باشید و به رای دهندگان احساس شنیده شدن را القاء کنید.

رسانۀ کاندیدای انتخابات

با فعالیت درست و اصولی در وبسایت شخصی و شبکه‌های اجتماعی، علاوه بر رسانه های جمعی در نهایت شما رسانه‌هایی برای اطلاع‌رسانی‌های خود خواهید داشت.

دغدغه های کاندیدای انتخاباتی

اعلام مواضع انتخاباتی
معرفی همایش ها و نشست ها
بررسی بازخـورد مخـاطبان
بررسی میزان آرا قبل از شروع رأی‌گیری
اعلام شرکت در انتخابات به صورت گسترده

خدمات تخصصی بازاریابی، برندینگ و تبلیغات کاندیدهای انتخاباتی

۰. طراحی استراتژی بازاریابی و تبلیغات کاندیدا

قبل از هر نوع تصمیم گیری و هزینه‌ای باید با یک تیم متخصصی استراتژی و روند پیشروی را طراحی کرده و در نهایت آن را اجرایی کنید. بازاریابی، برندینگ و تبلیغات بدون در نظر گرفتن استراتژی و خط مشی هزینه های بالا و نتایج عدم رضایت بر جا خواهد گذاشت.

۱. طراحی وبسایت شخصی کاندیدا

هر داوطلب باید یک وبسایت با طراحی مناسب و کاربر پسند داشته باشد. این نه تنها یک بروشور دیجیتالی است که به بازاریابی نامزد شما کمک می کند بلکه در یافتن داوطلبان و جمع آوری بودجه نیز کمک می‌کند. به یاد داشته باشید که وب سایت را به نفع انواع رای دهندگان بهینه کنید. در سایت شخصی امکان نشان دادن مواضع و رزومه قوی شما نسبت به رقیب وجود خواهد داشت. شرکت رایا با شناخت این دغدغه در کوتاهترین زمان سایت کاندیدا را با امکانات مورد نیاز آماده می نماید.

۲. ساخت و مدیریت اکانت شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی راهی خوب برای افزایش حضور آنلاین نامزد شما است. ایجاد اکانت در شبکه‌های اجتماعی و تولید محتوای متناسب و حضور پررنگ به برندینگ شما کمک کرده و نشان دهنده بروز بودن کاندیدا و اهمیت قائل شدن برای اعضا و کاربران می باشد که امکان راهی نوین را برای در دسترس بودن و پاسخگو بودن را فراهم می کند. شرکت رایا این امکانرا دارد تا ساخت اکانت، تولید محتوا و مدیریت شبکه اجتماعی شما را بعهده گیرد.

۳. صفحه اختصاصی

ایجاد صفحه اختصاصی در سایت، شبکه و… مورد نظر کاندیدا (بسترهایی که در بازه زمانی انتخابات ایجاد شده) که با بازدید زیاد می تواند باعث افزایش آشنایی و آگاهی مردم و اعضا با کاندید مورد نظر خود شده و در نتیجه رای شما افزایش پیدا نماید. برخی سایت ها در بازه زمانی انتخابات به صورت مستقل به معرفی کاندیداها می پردازد.

۴. طراحی و چاپ

کانون تبلیغات تخصصی رایا با در اختیار داشتن تیم مجرب در حوزه طراحی و گرافیک و چاپ با آخرین تکنولوژی، بهترین کیفیت را در کمترین زمان ممکن و بهترین قیمت به کاندیداهای محتوم انتخاباتی ارائه می دهد.

۵. عکسبرداری و فیلم برداری

برندینگ تصویری نامزد انتخاباتی خط مقدم شما می باشد تا اولین برداشت از کاندیدا عالی باشد. این تصویر باید اعتماد را جلب کند و همچین خوشایند چشم باشد. پس اینکار را به مجموعه‌ای حرفه ای بسپارید  تا بتوانید بهترین عکس و تصویر را از کاندیدا برای تبلیغات انتخاباتی ایجاد نماید. مهمترین و موثرترین بخش در تبلیغات، ایجاد تصویر، فیلم و تیزرهای تبلیغاتی مقبولی می باشد که کاندید می تواند به صورت مستقیم برنامه های خود را برای اعضا شرح دهد و اعضا را با اهداف خود آشنا سازد. یک فیلم یک دقیقه ای تاثیری برابر با ۱.۰۰۰.۰۰۰ کلمه (محتواهای انتشاری) دارد.

۶. ایمیل مارکتینگ

کانون تبلیغات تخصصی رایا بانک های اطلاعاتی جامعی جهت اطلاع رسانی بصورت ویژه به مخاطبان هدف شما، گردآوری کرده است. لازم به ذکر است این بانک‌های اطلاعاتی بصورت مداوم در حال بروزرسانی است. بنابراین با استفاده از خدمات تبلیغاتی بانک فوق می‌توانید به بهترین و سریع ترین روش ممکن اخبار رویدادها، خط مشی فکری و سایر موارد را به اطلاع جامعه هدف خود برسانید و آنها را از برنامه های خود آگاه سازید.

چرا تبلیغات ایمیلی برای کاندیداها مناسب است؟

کاندیداها به دلایل زیر از ایمیل مارکتینگ استفاده می کنند:
۱. معرفی خود، تاریخچه و سابقه فعالیت
۲. آشنا کردن فعالان حوزه و افزایش آگاهی
۳. معرفی برنامه های آتی
۴. انتقال مخاطبان به سایت شخصی جهت آگاهی رسانی بیشتر
ایمیل به علت ماهیت خود امکان ارسال اطلاعات زیادی را دارد و همچنین امکان لینک شدن به سایت مورد نظر می تواند گزینه مناسبی جهت تبلیغات می باشد.

ایمیل ها از کجا جمع آوری شده اند؟

این ایمیل ها از بسترها، سایت‌ها و اپلیکیشن‌های متعلق به کانون تبلیغاتی رایا و همکاران جمع آوری شده است و هر ماه بروز رسانی می شود.

چه خدماتی ارائه می شود؟

شرکت کانون تبلیغاتی رایا با سابقه طولانی در زمینه تبلیغات تخصصی خدمات زیر را به کاندیداها ارئه می دهد.
طراحی ایمیل
مشاوره در زمینه طراحی ایمیل
طراحی عنوان مناسب و جذاب
طراحی استایل جذاب و مرتبط
مشاوره در خصوص نحوه لینک گذاری
مشاوره در خصوص بهترین زمان ارسال ایمیل ها
و…

هزینه ارسال ایمیل چقدر می باشد؟

هزینه با توجه به تعداد ایمیل و نوبت ارسال متفاوت می باشد. با توجه به اینکه شرکت کانون تبلیغات تخصصی رایا برای ارسال ایمیل با شرکت های خارجی طرف قرارداد گوگل (حصول بهترین نتیجه در ارسال ها) همکاری می نماید در نتیجه هزینه ارسال متناسب با نرخ دلار امکان افزایش و کاهش دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

۷. پیامک مارکتینگ

شرکت رایا دارای بانک‌های اطلاعاتی موبایل از سراسر کشور (به تفکیک مشاغل، استان و…) می باشد که می‌تواند با اطلاع رسانی از این طریق باعث افزایش آگاهی مخاطبان از کاندید مورد نظر خود (رزومه، خدمات، فعالیت ها، شعارها و…) شود. پیامک یکی از سریع ترین روش های ممکن می باشد که شما می توانید از آن استفاده نمایید. لازم به ذکر است این بانک‌های اطلاعاتی بصورت مداوم در حال بروزرسانی است. بنابراین با استفاده از این خدمات می‌توانید به بهترین شکل ممکن رویدادها، نشست ها و اخبار خود را بصورت گسترده به دست جامعه هدف خود برسانید.

شماره موبایل ها از کجا جمع آوری شده اند؟

 

این شماره موبایل ها، متعلق به بسترهای رایا بوده که به تفکیک استان، مشاغل و… موجود می باشد و با استفاده از این بانک‌های موبایل، می توانید آخرین اطلاعات و اخبار را در سریع ترین زمان ممکن به اطلاع مخاطبان و مجامعه هدف خود برسانید.

چه خدماتی ارائه می شود؟

شرکت کانون تبلیغات رایا با سابقه طولانی در زمینه تبلیغات تخصصی خدمات زیر را به شما ارئه می دهد.
مشاوره در زمینه طراحی متن پیامک
مشاوره در خصوص بهترین زمان ارسال پیامک ها
استفاده از بهترین سیستم ارسال پیامک (امکانات پنل پیامک رایا )
ارسال پیامک حتی به شماره های بلاک شده
و…

هزینه ارسال پیامک چقدر می باشد؟

 

هزینه با توجه به تعداد پیامک و نوبت ارسال متفاوت می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

چه نوع پیامکی مناسب انتخابات می باشد؟

پیامک هایی که به جهت معرفی های شخصی یا لیست ها می باشد و با لینک به یک صفحه خاص یا سایت خاص اطلاعات تکمیلی تر را ارائه می دهد و پیامک هایی که برای اطلاع رسانی اخبار رویدادها و نشست ها استفاده می شوند، رایج تر می باشند. البته همیشه پیامک های خاص نیز وجود دارند. علاوه بر موارد بالا، کاندیداها و لیست ها برای افزایش معروفیت برند از این گزینه در کنار سایر روش ها استفاده می کنند. در این روش تبلیغ، متن تبلیغ و بانک اطلاعاتی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار می باشند.

۸. تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی (فیسبوک، اینستاگرام، تلگرام و…)

شما می توانید از طریق شرکت رایا رویدادها، نشست ها و حتی خود را، در پرطرفدارترین کانال‌های فیسبوک، صفحه های اینستاگرام، تلگرام و… اطلاع رسانی کنید. لازم به ذکر است تمامی خدمات تبلیغاتی در شبکه های اجتماعی با تمقرون به صرفه انجام می گردد که باعث می شود این نوع تبلیغات بسیار موثر و پربازده باشند.

تعرفه تبلیغات چقدر می باشد؟

تعرفه تبلیغات در فیسبوک، تلگرام و اینستاگرام با توجه به تعداد اعضای کانال یا فالوورهای پیج، کاملا متفاوت می باشد و تا حدی نیز به دلخواه ادمین کانال یا پیج می باشد .
جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

ایمیل ها از کجا جمع آوری شده اند؟

این ایمیل ها از بسترها، سایت‌ها و اپلیکیشن‌های متعلق به کانون تبلیغاتی بلوط و همکاران جمع آوری شده است و هر ماه بروز رسانی می شود.

۹. تبلیغات در اپلیکیشن (تبلیغات موبایلی)

ارسال نوتیفیکیشن بر روی موبایل‌هایی که اپلیکیشن را نصب دارند با امکان لینک دهی به سایت، پیج اینستاگرام، لینکدین، کانال تلگرام و… امکان درج بنر در اپلیکیشن با توجه به افزایش روزافزون استفاده از موبایل و برنامه های موبایلی می تواند یک روش مناسب و جدید جهت ارتباط با اعضا می باشد. افزایش بازدید آنی از سایت، پیج اینستاگرام، لینکدین، کانال تلگرام، رویداد، نشست ها و… باعث افزایش ارتباط شما با اعمخاطبان جامعه هدف شما خواهد شد.

اثربخشی نوتیفیکیشن چگونه است؟

 

با توجه به بررسی های انجام شده (ملی و بین المللی) و همچنین جدید بودن این شیوه تبلیغات، در حال حاضر نوتیفیکیشن دارای بالاترین نرخ بازگشت سرمایه و اثربخشی می باشد.

آیا امکان لینک دهی میسر می باشد؟

 

بله، امکان این وجود دارد که نوتیفیکیشن ارسالی دارای لینک صفحات و کانال‌های شبکه های اجتماعی شما باشد و کاربران پس از کلیک به کانال شما منتقل شوند.

تعرفه تبلیغات در اپلیکیشن چقدر می باشد؟

 

هزینه تبلیغات براساس نوع، محتوا ، لینک، تعداد درخواستی و اپلیکیشن انتخابی متفاوت است.

انواع تبلیغات در اپلیکیشن:
۱. اسلایدر صفحه نخست
۲. ارسال نوتیفیکیشن
۳. بنری (مدتی و کلیکی)

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

۱۰. تبلیغات نامحسوس

این نوع تبلیغات از راهکارهای استراتژیک شرکت کانون تبلیغاتی رایا همگام با استانداردهای بین المللی تبلیغات انتخابات می باشد، شما می‌توانید در صورت تمایل و کسب اطلاعات بیشتر، با ما در تماس باشید.

مزایای تبلیغات با متخصصین کانون تبلیغات تخصصی رایــا

هدف کانون تبلیغاتی رایـا انجام پروژه های متعدد بدون مسئولیت نیست بلکه شعار و چشم انداز کاری ما انجام پروژه هایی با کیفیت است. سرعت، کیفیت، مقرون به صرفه بودن، پشتیبانی حرفه ای و داشتن بزرگترین جامعه آماری از بسترهای مرتبط کسب و کارهای کشور از جمله ویژگی های ماست که باعث رضایت مشتریان ما شده و آنها را به مشتریان وفادار ما تبدیل کرده است. با ما دیده شوید و در کسب و کار خود بهترین نتیجه را داشته باشید.

چرا رایـا را انتخاب می کنند!

مشاوره تخصصی

ما در همکاری با مشتریان خود، همیشه در فکر رضایت شما و یک رابطه  بلند مدت هستیم.

سابقه طولانی و حرفه ای

همه تلاش ما، رساندن شما به جایگاهی شایسته تر و ارزشمند تر  در بین رقبای شماست.

کارشناسان خبره

اصول فکری ما در رایا، حفظ و نگهداری با ارائه خدمات پشتیبانی بروز و منحصر بفرد است.

ابزار قدرتمند

استفاده از قدرتمندترین و بروزترین ابزارها در پیاده سازی و توسعه وب و سامانه های اختصاصی .

فراهم کردن امنیت سایت

اسرار شما و حفظ اطلاعات آنها، با رعایت نکات امنیتی ، بالاترین سطح اولویت سازمان ماست.

پشتیبانی با تمام قوا

دارا بودن تیمی با انگیزه با دانش فنی بالا و متخصصان باتجربه ، که پشتیبان حرفه ای شما است.