صفحه اصلی
Raya

تبلیغات ویدئویی پزشکان

تبلیغات ویدئویی پزشکی

تبلیغات ویدئویی پزشکان

تبلیغات ویدئویی آنلاین فرآیند استفاده از محتوای ویدئویی برای تبلیغ یک کلینیک در وب‌سایت‌هایی است که اساسا وب سایت های ویدئویی هستند مانند آپارات، تماشا، نماشا و … و در دنیا وب سایت هایی نظیر یوتیوب ( اگر برای کلینیک بدنبال جذب بیمار خارجی هستیم فراموش نکنیم که یوتیوب از اهمیت فوق العاده برخوردار است و حتی در برخی کشورها مانند عراق، سهم بازدید یوتیوب از سایت گوگل نیز بالاتر است ).
تبلیغات ویدئویی برای کلینیک هایی پزشکی بیشتر در حوزه تبلیغ کلینیک های پوست و مو بیشتر استفاده میشود و در سایر حوزه ها حداقل ما تاکنون مشاهده نکرده ایم و یا اساسا جایگاه تعریف شده ای ندارد ولی کلینیک های پوست و مو معمولا از آن استفاده می کنند.
در این تبلیغات عموما به این شکل رفتار می شود که ما حوزه های خاصی را تعیین می کنیم مثلا سینما، و به وب سایتی مانند آپارات سفارش می دهیم که در ابتدا و یا در میان پخش ویدئوهای مرتبط با موضوع سینما، تیزر تبلیغاتی کلینیک را نمایش دهد و نحوه محاسبه هزینه نیز گونه های مختلفی دارد : هزینه براساس نمایش ( یعنی هر یکباری که تبلیغ کلینیک نمایش داده شود از هزینه ما کسر می شود ) ، هزینه به ازای کلیک ( یعنی ازای کلیک کاربر بر روی دکمه کلیک کنید که ما در زیر ویدئو قرار داده ایم از هزینه ما کسر می شود ) و …
 
 
دیجیتال مارکتینگ پزشکی به شما کمک خواهد کرد تا در سال جدید، به بهترین شکل کلینیک خود را سر پا نگه دارید و همچنان به ارائه خدمات پزشکی، درمانی یا زیبایی ادامه دهید. فراموش نکنید که جامعه به حضور این ویروس عادت کرده است و کسی هم انتظار ندارد یک شبه کرونا از بین برود. پس شما هم برنامه‌ریزی جدیدی داشته باشید. برای این کار، در کنار کمک گرفتن از دیجیتال مارکتینگ پزشکی، روی چند هدف اصلی تمرکز کنید:
  • استراتژی های رشد بلند مدت را در پیش بگیرید.
  • به شکل‌گیری تقاضاهای جدید، به‌ویژه در فضای مجازی و دنیای دیجیتال، توجه داشته باشید.
  • روی برندینگ و آگاهی از برند خود تمرکز کنید.
  • ارتباطات و روابط عمومی در فضای مجازی را با کمک دیجیتال مارکتینگ پزشکی، در پیش بگیرید؛ همان اندازه که ارتباط در فضای حقیقی را پیش می‌برید.
  • آموزش بیمار و همراهان آنها را به برنامه‌های آگاهی رسانی و تولید محتوای خود، اضافه کنید. در شرایطی که مردم احساس درماندگی می‌کنند، بیشتر کنار آنها باشید.
  • گزینه‌های بیشتری برای ارائه خدمات درمانی یا زیبایی، از جمله جراحی‌های انتخابی، غیر تهاجمی و یا مشاوره‌های پزشکی از راه دور پیش روی بیماران خود بگذارید.

دیگر مقالات و بلاگ ها

نکات کاربردی سئو سایت پزشکی

نکات کاربردی سئو سایت پزشکی

سئو سایت پزشکی در حوزه‌های مختلف‌ این حرفه متفاوت است و باید مطابق با موارد و کلمات کلیدی خاصی اجرا شود. موتورهای جستجو می‌توانند مطالب را رتبه بندی کنند .

ادامۀ مطلب
تکنیک های مهم سئو سایت پزشکی

تکنیک های مهم سئو سایت پزشکی

ما سعی می کنیم با استفاده از تکنیک های مهم سئو سایت پزشکی رتبه سایت مورد نظر را روی چند دسته کلمه مهم بهینه کنیم تا بیماران به نتیجه بهتری در جستجوی خود برسند.

ادامۀ مطلب
تبلیغات کلینیک دندانپزشکی

تبلیغات کلینیک دندانپزشکی

تبلیغات کلینیک دندانپزشکی دغده‌ی دندانپزشکانی است که می‌خواهند با بازاریابی کلینیک دندانپزشکی و استفاده از روش‌های درست و به‌روز، بیشتر دیده شوند. تقریبا همه باور دارند که پیدا کردن دندانپزشکی کاربلد و ماهر، کار سختی است. از طرف مقابل، دندانپزشکان نیز باور دارند که جلب اعتماد به منظور مراجعه مشتریان، کاری بسیار سخت‌تری خواهد بود.

ادامۀ مطلب